TP-Link Omada EAP110

3
Рейтинг:

Бонусні бали: 8.3224942951092
832.25 грн.

Ціна в бонусних бали: 832


  • Виробник: TP-Link
  • Модель: EAP110

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Країна-виробник товару: Китай
Частота роботи: 2.4 GHz
Стандарт бездротового зв'язку: Wi-Fi 4
Порти: 1 x10/100 Mbps

Призначення пристрою
Точка доступу для бізнесу EAP110 від компанії TP-LINK > це зручне у керуванні та просте в розміщенні бездротове рішення з надійним захистом. Пристрій має зручний дизайн для легкого встановлення на стіні або на стелі. Налаштування WLAN і керування спрощені завдяки централізованій веб-утиліти налаштування. Точка доступу EAP110 підтримує налаштування порталу автентифікації й автоматичне керування РЧ передавачем, що робить їх ідеальним рішенням для використання в завантаженому мережевому середовищі, включно з університетськими комплексами, готелями, торговими центрами та офісами.

Широкі можливості розміщення завдяки зручному дизайну та живленню через PoE
Завдяки спеціальному дизайну як "стельова лампа" і кріпленню на кронштейн бездротова точка доступу EAP110 може зручно встановлюватися на стіні або стелі та підходить до інтер'єру більшості приміщень. Точки доступу серії EAP підтримують живлення через пасивний Power over Ethernet (пасивне PoE), що робить їхнє розміщення простим і зручним.

Програмне забезпечення EAP Controller — просте та масштабне керування Wi-Fi мережами на підприємстві
Програмне забезпечення EAP Controller являє собою економічне програмне забезпечення для централізованого керування бездротовими мережами малих і середніх підприємств. Це програмне забезпечення дасть змогу адміністраторам одночасно керувати великою кількістю точок доступу з будь-якого комп'ютера, що перебувають в мережі, і має такі функції, як централізоване керування, моніторинг у реальному часі, графічний аналіз мережевого трафіку та групове оновлення вбудованого ПЗ.

Потужне та легке у використанні ПЗ

  • Безплатне ПЗ для керування — не потрібно додатковий апаратний контролер
  • Легке у використання, не вимагає спеціального навчання
  • Завантажуйте плани поверхів для інтуїтивного керування мережею Wi-Fi
  • Групове оновлення вбудованого ПЗ для ефективного керування
  • Спеціальні функції безпеки, включно з порталом автентифікації та виявленням несанкціонованих точок доступу

Візуальний моніторинг мережі

  • Зручне виведення статистики трафіку з кожної з точок доступу в мережі
  • Графічне виведення активності клієнтів, під'єднаних до мережі
  • Візуальний аналіз загального використання й розподілу трафіку в мережі

Портал автентифікації гостьових користувачів
Спеціальна сторінка автентифікації забезпечує зручний спосіб перевірки автентичності гостьових користувачів. На цій сторінці користувачам буде потрібно виконати певні дії для отримання доступу до мережі. Виконувані дії або зазначені дані звіряються з зовнішнім сервером або налаштованою мережевим адміністратором базою даних: це може бути або прийняття потрібної політики використання, або вказівка імені користувача та пароля.

Надійні функції захисту мережі Wi-Fi
Точка доступу EAP110 підтримує захист бездротової мережі класу Enterprise, включно з шифруванням WPA/WPA2-enterprise, 802.1X, а також автентифікацією через RADIUS-сервер. Крім цього, такі функції, як безліч SSID, ізолювання бездротових клієнтів, фільтрація MAC-адрес і виявлення несанкціонованих точок доступу дадуть змогу зменшити ризик можливих загроз безпеки вашої бездротової мережі.

Можливість застосування в різному користувацькому середовищі
Завдяки можливості зручного розміщення, живленню через Power over Ethernet, функції кластеризації, централізованому ПЗ для керування мережею, порталу автентифікації та функціям захисту класу Enterprise точки доступу EAP110 розроблені спеціально для використання в завантаженому мережевому середовищі, включно з університетськими комплексами, готелями, торговими центрами та офісами.

Загальні параметри
Країна-виробник товару
Китай
Wi-Fi
Частота роботи
2.4 GHz
Стандарт бездротового зв'язку
Wi-Fi 4
Інтерфейси
Порти
1 x10/100 Mbps

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

TP-Link Omada EAP110, EAP110, 5 ГГц