TP-Link CPE210

2
Рейтинг:

Бонусні бали: 9.7128142823881
971.28 грн.

Ціна в бонусних бали: 971


  • Виробник: TP-Link
  • Модель: CPE210

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Призначення пристрою
Зовнішня бездротова точка доступу CPE210 є недорогим і якісним рішенням для забезпечення бездротового мережевого під'єднання поза приміщенням. Завдяки централізованому ПЗ для керування мережею пристрій є ідеальним для використання в режимах "точка-точка", "точка-багатоточка", а також для створення бездротового під'єднання поза приміщенням. Чудові показники продуктивності, а також сучасний дизайн роблять бездротову точку доступу CPE210 ідеальним вибором як для підприємств, так і для кінцевих користувачів.

Апаратне забезпечення рівня Enterprise
Чипсет рівня Enterprise від Qualcomm Atheros, високопотужні антени, спеціально розроблений корпус і підтримка живлення за стандартом PoE забезпечують чудову роботу точки доступу CPE210 практично в будь-якому кліматі. Робоча температура пристрою в діапазоні від -30 ℃ до +70 ℃.

Система антен класу Enterprise
Вбудована потужна двополяризаційна антена та спеціальне металеве екранування забезпечують високу потужність сигналу та низький рівень перешкод.

Висока потужність передавання та висока чутливість приймання сигналу
Завдяки вдосконаленій конструкції, що забезпечує високопотужне передавання (до 27 дБм/500 мВт) і високопотужне приймання (до -95 дБм) спрямованого радіосигналу, ця точка доступу змінює уявлення про традиційне діапазонне передавання сигналу Wi-Fi, що робить її ідеальним рішенням для забезпечення бездротового мережевого під'єднання поза приміщенням.

Спеціальна конструкція для використання поза приміщенням
Точка доступу CPE210 може бути використана в найсуворіших погодних умовах.

Всепогодний корпус

Завдяки всепогодному корпусу та апаратному забезпеченню промислового рівня CPE210 буде працювати за будь-яких погодних умов: на сонці, під час дощу, вітру, снігу, а також за екстремально низьких/високих показниках температури (-30 °C ~ 70 °C).

Подвійний захист від електростатичного розряду

Технологія TP-LINK MAXtream TDMA
Під час збільшення масштабів мережі збільшується можливість конфліктів бездротових точок доступу й базових станцій, що може виражатися в зменшенні пропускної здатності мережі та негативно впливати на користувацький досвід. Для зменшення цього ефекту в CPE210 використовується технологія MAXtream TDMA.

Бездротове передавання даних на відстані 5 км +
Точка доступу призначена спеціально для використання поза приміщенням та ідеально підходить для бездротового передавання даних на відстані 5 км +, пристрій пройшов польові випробування.

Pharos Control — Централізоване ПЗ для керування мережею
Точка доступу CPE210 обладнана спеціальним централізованим ПЗ для керування мережею — Pharos Control, що дає змогу користувачам легко керувати всіма пристроями у своїй мережі. Функції, як-от виявлення пристроїв, моніторинг стану, оновлення вбудованого ПЗ, а також керування мережею можуть виконуватися за допомогою програми Pharos Control.

PharOS — веб-утиліта налаштування пристрою
Проста в керуванні ОС на основі WEB дасть змогу професійним користувачам робити точніші налаштування.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

TP-Link CPE210, CPE210, 2, 4 ГГц