TP-Link Auranet EAP330

2
Рейтинг:

Бонусні бали: 45.494142207949
4549.41 грн.

Ціна в бонусних бали: 4549


  • Виробник: TP-Link
  • Модель: EAP330

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Країна-виробник товару: Китай
Частота роботи: 2.4 GHz, 5 GHz
Пропускна здатність: 1900 Mbps
Порти: 2 x 10/100/1000 Mb/s
Підтримка PoE: Так

Точка серії EAP — це високопродуктивний пристрій для створення безшовних бездротових мереж будь-якої складності та конфігурації. За її допомогою користувачі зможуть завжди бути в зоні дії Wi-Fi мережі без розриву зв'язку в приміщенні будь-якої площі й архітектури.

За допомогою безплатного програмного контролера можна досить гнучко настроювати бездротову мережу та керувати всіма параметрами й обмеженнями для кожного користувача.

Сучасний стильний дизайн пристрою гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, а підтримання живлення POE дасть змогу уникнути прокладання кабелю живлення для того, щоб живити бездротову точку.

Чудова продуктивність Wi-Fi для рішень бізнес-класу
Чипсети рівня Enterprise від Broadcom забезпечують продуктивність рівня Enterprise, а саме вищу стабільність роботи та підтримку більшої кількості клієнтів. Високопотужний підсилювач, професійна антена та спеціально розроблене екранування забезпечують чудову продуктивність бездротової мережі.

Зручне централізоване керування
Швидкий і простий у налаштуванні програмний контролер EAP дає змогу користувачам керувати та переглядати стан сотень точок доступу в різних локаціях з одного контролювального пристрою. 

Ефективна автентифікація гостей
Портал автентифікації забезпечує зручний спосіб автентифікації гостей у мережі Wi-Fi. Для отримання доступу в мережу користувач повинен зробити певні дії. Ці дії мають бути верифіковані зовнішнім сервером, під'єднаним до порталу, або налаштовуваною адміністратором базою даних, і може полягати в перегляді та погодженні із політикою доступу або введенням імені користувача та паролю.

Зручне розміщення
Низькопрофільна конструкція точки доступу EAP і зручне монтажне кріплення дає змогу встановлювати пристрій на стіні або на стелі. Дизайн пристрою дасть йому нагоду поєднуватися з більшістю інтер'єрів. Серія точок доступу EAP підтримує Power over Ethernet (PoE), що робить встановлення пристрою ще простішим і зручнішим.

Застосування в завантаженому середовищі користувачів
Завдяки високій швидкості стандарту 11AC, продуктивному Wi-Fi, централізованій утиліті керування, ефективному порталу автентифікації, низькопрофільному дизайну та підтриманню PoE, нові пристрої EAP330 здатні забезпечити роботу завантаженого користувацького середовища, включно зі школами, готелями та підприємствами.

Загальні параметри
Країна-виробник товару
Китай
Wi-Fi
Частота роботи
2.4 GHz, 5 GHz
Пропускна здатність
1900 Mbps
Інтерфейси
Порти
2 x 10/100/1000 Mb/s
Живлення
Підтримка PoE
Так

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

TP-Link Auranet EAP330, EAP330, 5 ГГц