TP-Link Archer C5400

1
Рейтинг:

Бонусні бали: 74.64991548464
7464.99 грн.

Ціна в бонусних бали: 7465


  • Виробник: TP-Link
  • Модель: Archer C5400

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

AC5400 Тридіапазонний MU-MIMO гігабітний Wi-Fi роутер

Вища швидкість — більше під'єднань
Archer C5400 використовує технологію Tri-Band для одночасної роботи 3 каналів Wi-Fi — це дає змогу під'єднувати більше пристроїв без зниження продуктивності.
Smart Connect дає змогу пристроям працювати ще швидше, з призначенням їх на найкращий із доступних каналів і балансуванням навантаження на мережу.

NitroQAMTM і 4-потокове передавання для прискорення Wi-Fi
Завдяки підтриманню NitroQAM (1024-QAM) і 4-потокового передавання даних Archer C5400 швидше на 25%. Ці технології дають змогу каналам 2,4 ГГц і 5 ГГц забезпечувати швидкість до 1000 Мбіт/с і до 2167 Мбіт/с відповідно. Завдяки NitroQAM і 4-потокового передавання ви зможете грати на максимальній швидкості та без затримок.

Інновації для домашніх розваг
Archer C5400 — це потужний мережевий центр, який підтримує безліч потоків HD-відео, онлайн-ігри та інші мережеві завдання, без зниження продуктивності. Максимальна зона покриття Wi-Fi дасть змогу пристроям під'єднуватися до мережі поблизу чи далеко від роутера.

Максимальне покриття Wi-Fi та ефективність
8 антен з Beamforming дадуть змогу визначати місце розташування пристроїв і спрямовувати їм сигнал Wi-Fi. Це зробить під'єднання швидшими та надійними, збільшуючи продуктивність навіть у невеликих офісах і кафе.

Airtime Fairness для ефективного використання Wi-Fi
Раніше ми помічали «гальма», коли до Wi-Fi під'єднувалось одночасно багато пристроїв. Телефони, ноутбуки та планшети, що працюють на старих стандартах Wi-Fi, могли знизити швидкість роботи мережі. Нова функція Airtime Fairness рівномірно ділить канал між новими та старими пристроями, покращуючи загальну продуктивність Wi-Fi та не дає змоги старим пристроям знижувати швидкість мережі.

Просте настроювання
Настройте Archer C5400 за лічені хвилини за допомогою мобільного застосунка Tether. Він дасть змогу настроїти під'єднання, керувати батьківським контролем і загальним доступом із пристроїв на Android та iOS.

Агрегування каналів
Під'єднуйтеся до пристроїв NAS зі швидкістю до 2 Гбіт/с, з об'єднанням 2 із 4 гігабітних портів LAN. Удвічі
збільште швидкість під'єднання до зовнішнього сховища для ще швидших переглядів відео та створення резервних копій.

Зручна авторизація гостей для мереж малого бізнесу
Портал аутентифікації дає змогу гостьовим користувачам легко й безпечно реєструватися в мережі Wi-Fi. Він надає тимчасовий доступ і має настроювану сторінку авторизації, яку можна використовувати для інформування користувачів про нові акції, знижки та інше.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

TP-Link Archer C5400, Archer C5400, Wi-Fi Роутер