TP-Link Archer C3150

1
Рейтинг:

Бонусні бали: 54.111475912082
5411.15 грн.

Ціна в бонусних бали: 5411


  • Виробник: TP-Link
  • Модель: Archer C3150

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Країна-виробник товару: Китай
Частота роботи: 5 GHz, 2.4 GHz
Стандарт бездротового зв'язку: Wi-Fi 5
Порти: 5 x 10/100/1000 Mb/s, 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0

Робить максимальну швидкість реальністю
Завдяки сукупній швидкості у 3150 Мбіт/с Archer C3150 легко порається з ресурсомісткими застосунками, що працюють одночасно. Роутер використовує сучасну технологію Wi-Fi для створення швидкої, надійної й продуктивної бездротової мережі у вас вдома. Разом з Archer C3150 ви зможете забути про такі проблеми, як затримання, обірвані з'єднання й мертві зони в мережі.

NitroQAM і 4 потоки для максимальної швидкості Wi-Fi
Archer C3150 може похвалитися потужною комбінацією передової технології Broadcom NitroQAM і технологією 4-потокового мовлення, що здатне збільшити швидкість на 25%. Це забезпечує потрібну швидкість і продуктивність для підтримання ваших найбільш ресурсомістких завдань, включно з одночасним потоковим переглядом 4K-відео й онлайн-гри.

Більше під'єднань і швидкості для всіх 
Archer C3150 не просто створює Wi-Fi мережу, а дає змогу вашим пристроям досягати оптимальної продуктивності, роблячи зв'язок ефективнішим. За допомогою технології MU-MIMO Archer C3150 забезпечує 4 одночасні потоки даних, даючи змогу всім під'єднаним пристроям діставати вчетверо більшу швидкість, порівнюючи з іншими AC-роутерами. Крім того, технологія Smart Connect автоматично вибирає найпридатнішу частоту для кожного пристрою.

Надзвичайні домашні розваги
Archer C3150 дає змогу підтримувати безліч пристроїв, якщо ви запрошуєте друзів до своєї локальної мережі. Пристрій підтримує множинне передавання потоків HD-відео, онлайн-ігри та перегляд контенту без затримань. Archer C3150 забезпечує максимальне покриття, яке дає їм змогу залишатися під'єднаними поблизу чи далеко від роутера. Переглядайте і далі, пересуваючись будинком.

Потужний процесор у серці роутера
На відміну від звичайних роутерів, що мають одноядерний процесор, Archer C3150 має потужний 1.4 ГГц двоядерний процесор. Він дає змогу розкрити цілковитий потенціал MU-MIMO і технології 4-потокового мовлення, даючи змогу вашому дводіапазонному роутеру поліпшувати свою продуктивність.

Покриття по всьому будинку
4 високопродуктивні дводіапазонні антени та високопотужні підсилювачі дають змогу створити потужну й широку мережу по всьому будинку. Технологія Beamforming фокусує передавання Wi-Fi в напрямку під'єднуваних пристроїв, зосереджуючи сигнал там, де він вам потрібен найбільше. Це дасть вам змогу використовувати швидкий стабільний Wi-Fi в будь-якій частині вашого будинку, а також на веранді, біля басейну й навіть у саду.

Сучасний дизайн
Елегантний мінімалістичний дизайн дає змогу Archer C3150 інтегруватися в будь-який інтер'єр. Світлодіодні індикатори може бути вимкнено, щоб не відвертати уваги ночами, якщо їх встановлено у спальнях.

Стабільне під'єднання для обміну даними
Ви зможете легко ділитися світлинами, музикою та іншими даними з друзями. Просто під'єднайте жорсткий диск до порту USB 3.0 або порту UBS 2.0 і скористайтеся миттєвим передаванням даних. Щоб домогтися максимальної продуктивності дротової мережі для онлайн-ігор і потокового перегляду відео без затримань і розривів, ви зможете організувати 4 стабільні дротові під'єднання, що може забезпечити швидкість передавання даних удесятеро швидшу, порівнюючи зі стандартними портами Ethernet.

Просте налаштування
Ви зможете налаштувати Archer C3150 за допомогою веб-інтерфейсу або мобільного застосунка Tether. Програма Tether дасть вам змогу керувати налаштуваннями мережі, включно з налаштуваннями батьківського контролю й функціями медіасервера з будь-якого пристрою на Android або iOS.

Гостьова мережа
Налаштуйте окрему мережу Wi-Fi для гостьових користувачів.

Батьківський контроль
Налаштування політик доступу для дітей і користувачів мережі.

VPN
Налаштуйте надійне захищене під'єднання між вашою й приватними мережами через інтернет.

Функції безпеки
Використовуйте шифрування WPA/WPA2 для активного захисту від загроз безпеці.

Загальні параметри
Країна-виробник товару
Китай
Wi-Fi
Частота роботи
5 GHz, 2.4 GHz
Стандарт бездротового зв'язку
Wi-Fi 5
Інтерфейси
Порти
5 x 10/100/1000 Mb/s, 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

TP-Link Archer C3150, Archer C3150, Wi-Fi Роутер