Оплата

Готівкою при одержанні товару 
Оплата готівкою здійснюється в момент доставки замовлення. Покупець передає гроші експедиторові-касирові й одержує замовлений товар і пакет документів (товарний чек або накладну (документи, що підтверджують покупку), гарантійний талон, посібник з експлуатації). Увага! Оплата товару здійснюється тільки у гривнях.

Оплата готівкою можлива за умов доставки кур'єрською службою.


Безготівкова оплата (за умов доставки перевізником Нова Пошта, Делівері, УкрПошта та по домовленості) 

Покупець робить замовлення, фахівець із продажів оформлює договір купівлі-продажу й відправляє його покупцеві (факс, електронна пошта). На підставі договору купівлі-продажу покупець здійснює оплату протягом 3-х робочих днів. Після надходження грошей на рахунок Інтернет магазину з покупцем зв'язується фахівець із продажів й узгоджує зручний час і адресу доставки. Кур'єр доставляє оплачений товар і всі необхідні супровідні документи за адресою, зазначеною покупцем.


Оплата платіжними картами, оплата частинами. (за умов доставки перевізником Нова Пошта, Делівері, УкрПошта та по домовленості)
Покупець оформлює замовлення на сайті і сплачує замовлення картою банку. З покупцем звя'зується фахівець Інтернет магазину і підтверджує оплату і наявність товару. Фахівець Інтернет магазину звя'зується з покупцем і узгоджує зручний час і місце доставки. Кур'єр доставляє сплачений товар і всі необхідн супровідні документи за адресою, що вказана покупцем.Кредит (за умов доставки перевізником Нова Пошта, Делівері та УкрПошта)

Покупець оформлює замовлення на сайті, із ним зв'язується фахівець Інтернет магазину і підтверджує заявку на кредит, наявність товару. Фахівець інтернет магазину відправляє заявку до Банку, співробітники Банку зв'язуються із покупцем і оформлюють кредит. Після прийняття Банком рішення про видачу кредиту фахівець Інтернет магазину зв'язується із покупцем і узгоджує зручний час і місце доставки. Кур'єр доставляє оплачений товар і усі необхідні супровідні документи за адресою, що вказана покупцем.


www.megastock.com Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 771250695635
Проверить аттестат