MikroTik

Модель: 48V2A96W

0

930.38 грн.

Наявність: 1

Внешний блок питания 48 вольт 2А мощностью 96 Вт для подключения оборудования МикроТик с выходным на..

Модель: Q+BC0003-S+

0

1375.65 грн.

Наявність: 1

MikroTik Q+BC0003-S+ - кабель QSFP+ со скоростью 40 Gbps для 4x10G SFP+. Этот кабель позволит вам во..

Модель: R52Hnused

0

279.00 грн.

Наявність: 1

..

Модель: rb433used

0

399.00 грн.

Наявність: 1

Пропонуємо вам використований (не новий) MikroTik RB433. Гарантія на Б/в (Б/у) обладнання є 14 днів,..

Модель: rb493

0

899.00 грн.

Наявність: 1

Пропонуємо вам використований (не новий) MikroTik RB493. Гарантія на Б/в (Б/у) обладнання є 14 днів,..

Модель: RBM11G

0

956.32 грн.

Наявність: 3

M33G - це маршрутизатор RouterBOARD, призначений для використання з власними аксесуарами або, наприк..

Модель: RBwAPGR-5HacD2HnD

0

3013.90 грн.

Наявність: 3

wAP R ac (RBwAPGR-5HacD2HnD) - это мощная двухдиапазонная точка доступа для построения беспроводной ..

Модель: Q+85MP01D

0

1323.23 грн.

Наявність: 5

MikroTik Q+85MP01D - оптический 40G QSFP+ модуль с длиной волны 850 nm. В вашем распоряжении 4 незав..

Модель: rb411used

0

199.00 грн.

Наявність: 5

Пропонуємо вам використований (не новий) MikroTik RB411. Гарантія на Б/в (Б/у) обладнання є 14 днів,..

Модель: Q+DA0001

0

662.80 грн.

Наявність: 8

MikroTik Q+DA0001 - кабель 40G QSFP+ прямого подключения. Подключите два коммутатора CRS326-24S+2Q+R..

Модель: CRS326-24S+2Q+RM

0

13139.41 грн.

Наявність: 12

MikroTik CRS326-24S+2Q+RM является коммутатором высокой производительности из популярной у наши..

Модель: euronet411case

0

249.00 грн.

Наявність: 49

Продається MikroTik RouterBoard 411 в комплекті з mini-pci картою cm9 яка працює в двох діапазонах 2..

Модель: RBOmniTikU-5HnD-used

0

450.00 грн.

Наявність: до 5 днів

..