Hikvision DS-2CD2043G0-I/4, 4MP, 4mm

81
Рейтинг:

Бонусні бали: 29.551931226615
2955.19 грн.

Ціна в бонусних бали: 2955


  • Виробник: Hikvision
  • Модель: DS-2CD2043G0-I/4

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Инфракрасная подсветка: до 30м
Країна-виробник товару: Китай
Размер матрицы: 1/3"
Разрешение: 4.0 Мп
Тип: Проводные

Купольна IP-відеокамера Hikvision забезпечує передавання відео високої роздільної здатності, що дає змогу записувати зображення високої чіткості. Вона забезпечує цілодобове відеоспостереження. Надійний корпус і потужна інфрачервона підсвітка роблять цю камеру ідеальним рішенням для цілодобового зовнішнього відеоспостереження.

Хмарний сервер Ezviz від Hikvision
Хмарний сервіс Ezviz дає змогу віддалено переглядати за дітьми, яких ви залишили наодинці, за людьми похилого віку, тваринами, забезпечувати контроль над працівниками, а також здійснювати охоронне відеоспостереження. Також у реальному часі підтримується двобічне аудіо та тривожні push-сповіщення.

  • Простота використання. Під час традиційного клієнтського доступу до відеоспостереження потрібно було прокидати порти на роутері, настроювати firewall, розв'язувати питання зі статичними IP-адресами, реєструвати динамічні доменні імена та інше. Тепер досить виконати всього три дії: 1 — Зареєструватися на www.ezviz7.com; 2 — Додати устаткування в Ezviz-аккаунт; 3 — Дивитися відео (браузер, РС-клієнт, мобільний клієнт).
  • Висока безпека доступу. Доступ до сервісу Ezviz здійснюється через HTTPS і SSL, що дає змогу надійно захиститися від мережевої атаки. Також шифруються записувані дані для запобігання несанкціонованому доступу та захисту особистих даних користувача.
  • Безплатність. Водночас використання хмари Ezviz абсолютно безплатне. Є клієнти для Windows і для мобільних пристроїв Android і iPhone.
  • Комплексне рішення. Платформа Ezviz підтримує всі різновиди обладнання Hikvision: IP-камери, NVR і спіддоми.
Загальні параметри
Инфракрасная подсветка
до 30м
Країна-виробник товару
Китай
Размер матрицы
1/3"
Разрешение
4.0 Мп
Тип
Проводные

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Hikvision DS-2CD2043G0-I/4, 4MP, 4mm, DS-2CD2043G0-I/4, IP камери