Бокс оптичний розподільчий Crosver FOB-04-16D

555
Рейтинг:

Бонусні бали: 3.89
389.00 грн.

Ціна в бонусних бали: 389


  • Виробник: Crosver
  • Модель: FOB-04-16D

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Абонентський кабель: Ø3 мм (патчкордовий) або 2х3 мм (FTTH)
Габаритные размеры бокса: 320 × 255 × 95 мм
Кількість вводів абонентського кабелю: 16
Кількість вводів лінійного кабелю: 2
Максимальна кількість зварок: 24
Оптичний бокс FOB-04-16D призначений для застосування в волоконно-оптичних мережах з глибоким проникненням оптики (FTTH, PON і т.п.) Він може використовуватися в якості розподільчого вузла оптичної мережі і дозволяє підключити до 16 абонентів PON. Особливістю боксу FOB-04-16D є наявність кронштейнів для установки модульних оптичних подільників типів Coupler PLC-1×8-3-SC/UPC і Coupler PLC-1×16-3-SC/UPC. Застосування таких подільників з інтегрованими оптичними роз'ємами дозволяє зменшити обсяг монтажних робіт і витрати часу на підключення абонентів. Бокс також дозволяє розварити до 24 оптичних волокон. Допускається введення двох лінійних оптичних кабелів і до 16 абонентських відводів.

Бокс має міцний пластиковий корпус з розташованими всередині елементами фіксації кабелю і оптичних подільників. Пластик корпусу стабілізовано до впливу ультрафіолетового випромінювання і температурних коливань. Гумова прокладка ущільнювача корпусу і ущільнювальні втулки вводу кабелів захищають бокс від проникнення пилу і бризок, що дозволяє експлуатувати його на відкритому просторі. Не допускається повне занурення боксу в воду в процесі експлуатації. Конструкція кріплень боксу дозволяє розміщувати його як на стовпах, так і на стінах або інших поверхнях.

Всередині боксу розташована відкидна монтажна панель на якій розміщені кронштейни для установки модульних оптичних подільників (можна встановити два подільника 1х8 або один дільник 1х16). З іншого боку панелі знаходяться місця для фіксації захисних гільз зварних з'єднань. Така конструкція дозволила забезпечити відмінні функціональні і ергономічні якості при невеликих габаритах самого боксу. Розмір абонентських вводів дозволяє заводити в бокс патчкорди з встановленими роз'ємами.
Спеціальний гвинт фіксації кришки боксу обмежує доступ всередину сторонніх осіб.

Загальні параметри
Абонентський кабель
Ø3 мм (патчкордовий) або 2х3 мм (FTTH)
Габаритные размеры бокса
320 × 255 × 95 мм
Кількість вводів абонентського кабелю
16
Кількість вводів лінійного кабелю
2
Максимальна кількість зварок
24
Максимальний діаметр лінійного кабелю
13 мм
Маса
1,15кг (1,3 кг в упаковці)

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.