Блог

MikroTik з надзвичайно швидкими портами 40 Гбіт/с

MikroTik з надзвичайно швидкими портами 40 Гбіт/с

Кілька місяців тому MikroTik представив новий комутатор CRS326-24S + 2Q + RM , який тепер потрапив на полиці наших магазинів. Цей комутатор має два порти QSFP + 40 Gbps та ще 24 порти SFP + 10 Gbps. Загальна потужність комутатора неймовірна 640 Гбіт / с. Повний перелік нових продуктів MikroTik можна знайти тут ...

25.08.2019
0
249
Змініть свій UAP-AC-LITE!

Змініть свій UAP-AC-LITE!

З появою серії UAP-nanoHD також були введені змінні кольорові оболонки. Перевагою цих обкладинок є також сумісність з найбільш широко використовуваними точками доступу UAP-AC-LITE , які ми фізично перевірили для вас. Обкладинки виготовлені з мотивів бетону, тканини, камуфляжу, дерева, мармуру і чорного кольору. Повний асортимент покриттів можна знайти тут ...

23.07.2019
0
240
Шукаєте маршрутизатор LTE для вашого відпочинку?

Шукаєте маршрутизатор LTE для вашого відпочинку?

Чи плануєте ви подорожувати цим святом? Обов'язково включіть маршрутизатор LTE з нашого широкого спектрумаршрутизаторів 3G / 4G / LTE , які можна зручно фільтрувати за допомогою вбудованого радіостанції LTE, слота SIM, підтримуваних частот і багато іншого. Варто відзначити новини від компанії MikroTik , яка пропонує широкий спектр маршрутизаторів LTE у зовнішньом..

23.07.2019
0
237
Нові та дешевші 4k камери від Uniview

Нові та дешевші 4k камери від Uniview

Шановні клієнти, спробуйте нові дешевші 4k камери від Uniview. 8Mpx датчик з WDR і широким кутом огляду - це відповідна комбінація для камер спостереження, які можуть замінити декілька камер з меншим кутом огляду і тим самим знизити загальну вартість придбання системи відеоспостереження...

23.07.2019
0
221
SkyHawk AI - відеоспостереження з інтеллектом

SkyHawk AI - відеоспостереження з інтеллектом

Зовсім недавно лінійка високонадійних жорстких дисків SkyHawk від компанії Seagate поповнилася новими накопичувачами формату 3,5 дюйми моделі SkyHawk AI. Вінчестери мають ємність від 8 ТБ і так же, як попередники, відносяться до пристроїв, призначених для побудови систем зберігання, оптимізованих для відеоспостереження.Компанія реалізує 4 моделі SkyHawk AI: 8ТБ, 10ТБ, 12ТБ, 14ТБ. Всі вироби забезп..

25.06.2019
0
296
Відеоспостереження CP PLUS тепер в ISP24

Відеоспостереження CP PLUS тепер в ISP24

З радістю повідомляємо, що наша компанія починає реалізовувати обладнання для систем відеоспостереження від компанії CP PLUS. Весь асортимент товарів уже доступний для замовлення на сайті:IP-камериHDTVI (Turbo HD) відеокамериВідеореєстраториМережеві відеореєстраториЗа допомогою обладнання CP PLUS ви зможете як створити свою систему відеоспостереження з нуля, так і поліпшити вже існуючу. Наприклад,..

29.05.2019
0
361
MikroTik Прискорює впровадження технологій 60 ггц з TerraGraph

MikroTik Прискорює впровадження технологій 60 ггц з TerraGraph

Riga, Latvia - MikroTik оголошує про співпрацю з Facebook для побудови високошвидкісних рішень з Terragraph, що сприяє прискоренню впровадження 60 ГГц фіксованих технологій бездротового доступу для надання гігабітних послуг і швидкого підключення більшої кількості людей. Діапазон 60 ГГц дозволяє високошвидкісне широкосмугове підключення в міських або приміських районах, доповнюючи існуюче вол..

07.04.2019
0
308
Мобільний додаток MikroTik

Мобільний додаток MikroTik

Використовуйте додаток для смартфонів MikroTik для налаштування маршрутизатора коли ви не можете використовувати ПК або для застосування основних початкових налаштувань для домашньої точки доступу MikroTik.Програма доступна для операційних систем Android і iOS. Це найкращий спосіб налаштувати новий пристрій, оскільки він надає простий і зручний для користувача екран для налаштування основних ..

07.04.2019
0
340
Відеоспостереження Hikvision тепер в ISP24

Відеоспостереження Hikvision тепер в ISP24

З радістю повідомляємо, що наша компанія починає реалізовувати обладнання для систем відеоспостереження від компанії Hikvision. Весь асортимент товарів уже доступний для замовлення на сайті:IP-камериHDTVI (Turbo HD) відеокамериВідеореєстраториМережеві відеореєстраториЗа допомогою обладнання Hikvision ви зможете як створити свою систему відеоспостереження з нуля, так і поліпшити вже існуючу. Наприк..

16.02.2019
0
399
Початок продаж Wi-Tek

Початок продаж Wi-Tek

З радістю повідомляємо, що наша компанія починає реалізовувати обладнання від компанії Wi-Tek. Весь асортимент товарів уже доступний для замовлення на сайті...

15.02.2019
0
295